TURUNCU MEDYA

REKLAM-DERGİ-MARKA-PATENT
DİJİTAL PAZARLAMA
YEREL MEDYA PLANLAMA
ve DAHA FAZLASI...

HAKKIMIZDA

Turuncu Medya grafik tasarım, web tasarımı, iletişim tasarımı, proje yönetimi, pazarlama,  festival ve etkinlik yönetimi alanlarında çalışan deneyimli ekibiyle, dijital medyaya 2003 yılından beri devam ediyor.

REKLAM

2003 yılından bugüne güçlü kadrosu, yenilikçi bakışı ve reklam sistemleri konusundaki bilgi birikimi ile kendi sektöründe öncülük etmektedir. Uzman ve donanımlı çalışanlardan oluşan yazılım, grafik tasarım ve satış ekibi ile hizmetlerini sürdürmektedir.

GRAFİK & TASARIM

Uzun ya da kısa vadeli iş gözetmeksizin, işin her sürecinde sizlerden gelecek geri dönüşlere önem veriyoruz. Grafik Tasarım alanında yaptığımız çalışmaların kapsamı; - Logo tasarımı - Kurumsal kimlik tasarımı - Poster Tasarımı - Kitap Kapağı - Bilet Tasarımı - T-shirt Tasarımı - Araç Giydirme vb.

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital pazarlama, pazarlamacıların doğru sonuçları gerçek zamanlı olarak görmelerini sağlar.
Marka bilinci oluşturma, web trafik artırma, potansiyel müşteri oluşturma veya yeni müşteriler var etmek amacıyla içeriklerin yapılandırılması ve tanıtımını düzenliyoruz.

YAZILIM / KODLAMA

Ortaya çıkarttığımız tasarımlar ile çözüm odaklı yazılımlar geliştirerek, hedef kitle, kullanım ortamları, zaman ve maliyet parametrelerini dikkate alıp, optimum yazılım ürünleri ortaya çıkarıyoruz.

MARKALARIMIZ


Alanya Life

Alanya Guide

Gazoz Dünyası

Cüce Gazoz

Gezgince

Festivall

Şekerhane Mahallesi Şevket Tokuş Caddesi Rami Apartmanı No:8/3 ALANYA, ANTALYA